Dámské sjezdové lyže Völkl Flair 76 Elite + M v.MOTION 2
Kód: 119301147 119301154 119301161 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Völkl Flair 76 Elite
Vynikající univerzální lyže pro lyžařky, které chtějí mít z lyžování radost a upřednostňují klidnou a pohodlnou sportovní jízdu. Díky použití, přímo pro tento model upravených, moderních materiálů a technologií mají tyto lyže sportovní, nikoliv však agresivní charakter, jsou velmi stabilní a zároveň maximálně komfortní.
Uvedené vlastnosti lyžím Flair 76 Elite dodává odlehčené kvalitní vícevrstvé dřevěné jádro Dual Woodcore , které dokonale spolupracuje s konstrukcí Center Sidewall Technology . To vše doplňuje tvar prohnutí s lehce přizvednutou špičkou (TIP ROCKER).
Model Flair 76 Elite je dodáván s vázáním Vmotion2 GW Lady. Širší kontaktní plocha spojení lyže s vázáním zajišťuje vynikající přenos povelů přímo na hrany lyže, čímž přispívá k navýšení stability a jistoty při jízdě, a to ve všech rychlostech a za všech podmínek.
Vázání Vmotion2 GW samozřejmě disponuje všemi nejmodernějšími bezpečnostními standardy značky Marker a je plně kompatibilní s podrážkami bot GripWalk.
Toto vázání přímo na svahu lze, bez nutnosti použití nářadí, rychle nastavit na různé velikosti bot.
Geometrie:124-76-105
Délka/Rádius:
- 147cm/11,8m
- 154cm/12,7m
- 161cm/14,2m
Doplňkové parametry
Kategorie: | Sjezdové lyže |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Barva: | modrá |
Určení: | dámské |
Model: | Flair 76 Elite |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Tradiční německá kvalita. Značka Völkl patří už od roku 1923 k předním výrobcům lyží a lyžařského vybavení. Hned od začátku svého působení určovala značka trendy v lyžování. Völkl je průkopníkem carvingu. Svoje první bočně vykrojené lyže vyrobil už v roce 1994.