Doprava zboží

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout přímo na naši prodejně Twinsport v Třebíči na ulici Brněnská 344. Na prodejně je možné zboží zaplatit v hotovosti, platební kartou nebo jej zakoupit na splátky prostřednictvím úvěru od společnosti Cofidis.

Otevírací doba prodejny:
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: Zavřeno

  
   

 

TOP TRANS

Doručení zboží probíhá přímo na Vámi zvolenou adresu prostřednictvím přepravní společnosti TOP TRANS. Řidič Vás bude kontaktovat před doručením zásilky na Vámi uvedený telefon.

Cena dopravy v rámci ČR(mimo kol) při objednávce od 2.000,-....ZDARMA (platba převodem nebo kartou)

Cena dopravy v rámci ČR(mimo kol) při objednávce od 2.000,-....120,- (platba dobírkou)

Cena dopravy v rámci ČR(mimo kol) při objednávce do 2.000,-....120,- (platba převodem nebo kartou)

Cena dopravy v rámci ČR(mimo kol) při objednávce do 2.000,-....220,- (platba dobírkou)

CENY DOPRAVY KOL:

Cena dopravy kola v rámci ČR.....350,- (platba převodem nebo kartou)

Cena dopravy kola v rámci ČR.....450,- (platba dobírkou)

Cena dopravy kola na slovensko.....600,- (platba pouze  převodem nebo kartou)

Jízdní kola před zasláním naši technici sestaví, seřídí a připraví k jízdě. Následně je jízdní kolo pro přepravu bezpečně zabaleno. Po doručení stačí nasadit a dotáhnout řídítka, přední kolo, pedály a nastavit výšku sedla.V případě,že si nebudete čímkoliv jisti tak nám zavolejte na tel.:+ 420 774743504.

 

Doručení balíku:

Řidič Vás bude v den doručení telefonicky nebo prostřednictvím SMS kontaktovat s oznámením o přibližném čase doručení. Zásilku Vám standardně kurýr doručuje v pracovní den v rozmezí od 8 do 18 hodin. Přesnou dobu doručení je možné domluvit po kontaktu s řidičem. V případě nezastižení Vám řidič zanechá oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den.

Převzetí a reklamace:

Firma Twinsport odpovídá za náležité zabalení zboží. Jestliže je balík jakkoliv zvenčí poškozen, například je roztržená krabice, můžete odmítnout balík převzít. TOP TRANS pak vrátí balík do depa a předá informaci odesílateli. V případě zjevného poškození balíku můžete při doručení zkontrolovat jeho obsah. Doručující řidič zaznamená tuto kontrolu do protokolu, který vyhotoví společně s Vámi (“Škodový zápis”). Jestliže převezmete zvenčí neporušený balík a po jeho otevření zjistíte, že obsah je poškozen, reklamaci uplatněte přímo u nás na tel. 774 743 504 nebo na e-mail obchod@twinsport.cz. Společnost TOP TRANS totiž nemůže a nesmí kontrolovat obsah zasílaných balíků. Poštovní tajemství platí i pro TOP TRANS.

 

Zasílání zboží na Slovensko 

Zboží na Slovensko zasíláme výhradně po platbě předem, tedy bankovním převodem.

Cena dopravy na Slovensko(mimo kol) při objednávce do 5 000 Kč....280 Kč (pouze platba převodem nebo kartou)

Při nákupu zboží nad 5 000 Kč je dopravné ZDARMA

Při platbě bankovním převodem Vám náš pracovník vystaví fakturu za zboží a to buď v českých korunách nebo v eurech, přepočtenou dle aktuálního kurzu ČNB (prosím o napsání preferované měny do poznámky objednávky). Po připsání částky na náš účet zboží obratem zasíláme prostřednictvím společnosti GLS. Přeprava zboží na Slovensko je realizována do 48 hodin.

 

PLATBY:

  • Platba dobírkou - zaplatíte při doručení dopravci, ale pozor, kartu nepřijímají všichni!
    • Při zasílání zboží na Slovensko není platba dobírkou možná, zboží odesíláme pouze po připsání platby na náš účet v CZK nebo Eurech.
  • Bankovním převodem - číslo našeho účtu je 1471329309/0800. Platební údaje vám dorazí automaticky e-mailem po odeslání objednávky. Zboží odesíláme hned, jakmile je platba připsána na náš účet.
  • Online platební kartou - po odeslání objednávky vás přesměrujeme na platební bránu, kde zadáte údaje své karty, vše je vyřízeno během okamžiku a my obratem posíláme balíček k vám.
  • Hotově nebo platební kartou - při osobním převzetí u nás na prodejně Twinsport v Třebíči.
  • Na splátky - COFIDIS Po odeslání objednávky vás přesměrujeme na splátkový prodej, kde najdete všechny podmínky a informace.