Elektrokoloběžka Urban Electrics EGRET-TEN V3 X 36V

Kód: OR-95807-B
Přes 25 let na trhu
Přes 25 let na trhu
Máme spoustu zkušeností a rádi se o ně podělíme
Přijďte si to vyzkoušet
Přijďte si to vyzkoušet
Všechno zboží najdete v naší prodejně v Třebíči
Špičkový servis vašeho kola
Špičkový servis vašeho kola
Chceme, abyste se vraceli co nejméně
Vyškolený personál
Vyškolený personál
Poctivá rada je pro nás víc než tučný zisk

Detailní popis produktu


Hledáte nejlepší elektrokoloběžku na trhu? Chcete vozidlo, ve kterém se spojuje design, radost z jízdy a bezpečnost? Seznam předností elektrokoloběžky EGRET-TEN je dlouhý, což potvrzují i četné vítězství v testech produktů na trhu. Žádný jiný model se nevyznačuje takovými výjimečnými jízdními charakteristikami.Jen nyní můžete získat EGRET-TEN ve zmenšené verzi, vybavené méně silným motorem a menší baterií, a to za bezkonkurenční cenu.

KOMFORT JÍZDY

Díky 10" vzduchovým kolům poskytuje tento model příjemný a bezpečný zážitek z jízdy na téměř každém povrchu. Výšku řídítek lze přizpůsobit výšce řidiče. Řidič si může vybrat mezi pěti různými rychlostními stupni, přičemž rychlost kontroluje jednoduše - jen jedním prstem - na přepínači omezovače rychlosti. Maximální rychlost elektrokoloběžky je 25 km/h. Široké stupátko zajišťuje dostatek prostoru pro nohy, co řidič ocení hlavně při delších jízdách.

MOTOR

Efektivní výkon motoru je 350 wattů a maximální jmenovitý výkon je 650 wattů. Napětí je 36 V, kapacita 10,4 Ah. Elektrokoloběžka přejde na jedno nabití až 30 km. Co se týče baterie, na 100% své kapacity se nabije za čtyři hodiny a na 70% jen za dvě hodiny.

BEZPEČNOST

Dvě mechanické kotoučové brzdy (přední a zadní) zaručují vynikající brzdný výkon s dobrou modulací. Zabudovaný systém světel zajistí nejen dobré osvětlení cesty před elektrokoloběžkou, ale také že řidič je pořádně viditelný pro ostatní účastníky silničního provozu. Maximální zatížení elektrokoloběžky je 100 kg. TEN V3 X 36V je odolný vůči stříkající vodě.

VLASTNOSTI

Skládání elektrokoloběžky je velmi rychlé (107 x 18,5 x 38 cm).  Celkové rozměry ve složeném stavu a váha jen 17 kg umožňují bezproblémový převoz; elektrokoloběžka se dá vložit do kufru auta nebo vzít s sebou do prostředku hromadné přepravy. Rozložení je stejně snadné jako složení. Skládací mechanismus je ověřen a byl odzkoušen, správně použitý je bezpečný a spolehlivý. Rozměry rozložené elektrokoloběžky jsou 115 x 54,5 x 95 - 115 cm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 17 kg
Barva: černá
Věk: Dospělý
Max. rychlost: 25 km/h
Hmotnost: 17 kg
Kapacita baterie: 10.400 mAh
Dojezd: 30 km
Nosnost: 100 kg
Čas nabíjení: 100% 4 hodiny
Velikost kol: 10"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: