Sportovní brýle Alpina 5W1NG Q+VM - black matt/neon yellow

Kód: SP-A8654.5.32
Novinka
Značka: ALPINA
3 999 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální sportovní brýle Alpina 5W1NG Q+VM, kterými oslníte jak na lyžařských svazích, tak i při letních výltech na kole. Brýle mají unikátní design z dekády osmdesátých a devadesátých let, extra velké zorné pole, které vám zajistí dostatečný rozhled je doplněno o technologie Quattroflex a Varioflex. Díky polarizačnímu filtru Quattroflex jsou oči schopny vnímat lépe ostrost barev a tvarů a nedochází k tak rychlé únavě očí. Tento systém filtruje odlesky světla od skla, vody či sněhu a skrz čočku propouští pouze vertikálně polarizované světlo - proto je pohled přes ně vždy jasný a s kontrastem. Se systémem Varioflex čočky reagují na intenzitu UV záření a rychle mění zabarvení, což v kombinaci s Mirror efektem (zrcadlové zabarvení) zaručuje vysokou kvalitu ochrany vašich očí. Pohodlnost brýlí zajišťuje vyměnitelné pěnové polstrování. Vnější strana čočky má hydrofobní povlak, který zajišťuje, aby se na sklo nelepily nečistoty, ani voda. To znamená, že i blátivá stezka nebo sněžení vám nezábrání v tom, abyste si sportování naplno užily. Optimální uchycení brýlí zajišťují výškově nastavitelné pacičky a nosníky tvarovatelné za studena. To umožňuje, aby se brýle individuálně přizpůsobily každému obličeji.

Technologie:

  • Adaptable nosepad - Pogumovaná nastavitelná nosní opěrka zaručuje, že brýle výborné sedí bez ohledu na tvar nosu. Pogumovaný povrch zabrání sklouzávání brýlí.
  • Hydrophobic lens - Hydrofobní nanostruktura čoček způsobuje, že voda se na čočce zformuje do kapek a v mžiku steče, a s ní i jakékoliv nečistoty. Toto zanechává brýle suché a čisté.
  • Cold Flex - Ohybatelné konce nožiček jsou z protiskluzného silikonu a lze je natavit individuálním potřebám sportovce.
  • 2 Component Design - Kombinace pevného rámu, měkkých pogumovaných nožiček a nosních opěrek zlepšuje usazení brýlí na obličeji a zvyšuje pohodlí při nošení.
  • Optimalized airflow - Speciální zakřivené čoček umožňuje proudění vzduchu v býlích tak, aby se brýle nezamlžovaly.
  • Side Protection - Sluneční brýle s ochrannou boční clonou.
  • Adjustable Inclination - Nastavitelné nožičky umožňují přizpůsobení brýlí jak namáhavým výstupům, tak rychlým sestupům.
  • Mirror - Zrcadlová úprava skel.
  • Quattroflex

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní sluneční brýle
Záruka: 2 roky
Barva: černá, žlutá
Sezóna: 2020/2021
Určení: pánské, dámské
Skla: Quattroflex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: