Brýle SINTRYX - Carbonium/ImpactX Photochromic 2 Red

Kód: RP-RPSP497419-0000
Značka: Rudy Project
6 390 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sintryx s konstrukcí full-frame poskytuje maximální ochranu a široké zorné pole. Představuje revoluční systém výměny čoček. Jediné stisknutí loga ve středu brýlí uvolní spodní část rámu a umožní snadné vyjmutí čočky. Model Sintryx je velmi pohodlný díky ohebným stranicím. Ventilace zabudovaná v obvodu celého rámu, nastavitelné stranice a nosník poskytují brýlím Sintryx extrémní pohodlí a vysokou funkčnost.

Power Flow

Inovativní systém PowerFlow je tvořen ventilačními otvory, které jsou umístěny na stranicích, na rámu a na čočkách, zvyšují tak cirkulaci vzduchu a zároveň zajišťují maximální aerodynamiku, aniž by omezovaly zorné pole.

 

Push Release System

Sintryx je vybaven zcela novým praktickým systémem výměny čoček. Jemným stisknutím centrálního tlačítka se rám otevře a umožní vám vyměnit čočky podle vašeho stylu a aktuálních požadavků. Rudy Project nabízí široké spektrum čoček.

Nastavitelný nosník a koncovky stranic

Měkký flexibilní nosník se přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje. Tento systém rovněž umožňuje nastavení výšky brýlí a jejich vzdálenost od obličeje což zabrání nepříjemnému zamlžování čoček. Koncovky stranic brýlí je možné nastavit tak, aby dokonale přilnuly k hlavě. Mírným tlakem libovolným směrem jednoduše nastavíte konce stranic.

 

Safety Project

Rudy Project patří ke špičkám v oblasti výzkumu a vývoje přileb a slunečních brýlí zajišťující komplexní ochranu. Zavázali jsme se poskytovat nejvyšší úroveň zabezpečení prostřednictvím integrovaných pantů do stranice brýlí a měkkých termoplastických elastomerů, které zabraňují zraněním v případě pádu, nárazu či srážky.

 

Adaptive Tips Sintryx

Adaptivní systém stranic je navržen tak, aby poskytoval uživateli nejvyšší komfort: díky vnitřnímu ohebnému ocelovému jádru je možné velmi snadno upravit přední část stranic a maximálně jipřizpůsobit; kromě toho, zadní část koncovky přirozeně přilne, aniž by nepříjemně tlačila na hlavu jezdce, když brýle nadzvedne do průduchů helmy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní sluneční brýle
Záruka: 2 roky
Barva: černá, červená
Určení: pánské
Aktivita: ostatní sporty, běh, cyklistika
Hmotnost: 30 g.
Rozměry: 66#18¬136
Výška: 45
Zakřivení: 8
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Brýle od Rudy Project jsou špičkou v oboru. Do každého počasí, nezničitelné, lehoučké a pohodlné. Odstíní sluneční paprsky na hladině vody, na sněhu i na povrchu silnice. V přírodě například zvýrazní kontrast mezi zelenou a hnědou a ve městě mezi šedou a červenou. Ochranné vrstvy minimalizují šmouhy nebo otisky prstů. Brýle mají i patentovaný systém odvětrávání a konstrukci, která v případě pádu zabrání zranění.