O nás

Píšou se devadesátky, konkrétně rok 1997. Jiří se zrovna dostal z vojny a s pěti novými koly, centrovací vidlicí a pár klíči začal novou životní kapitolu. Přesně takhle se před lety zrodil Twinsport, z čisté lásky k rekreační cyklistice, zimním sportům a poctivé službě lidem.

O více jak dvacet pět let později pořád stavíme na stejných hodnotách, na kterých jsme kdysi Twinsport budovali. Poskytujeme profesionální poradenství, servis kol, lyží, běžek a snowboardů a o svoje zákazníky a jejich sportovní vybavení se staráme tak, aby se museli vracet co nejméně. I když se svět okolo nás přesunul převážně k obrazovkám, my stále věříme, že sportovní vybavení si člověk musí pořádně osahat. Na naší kamenné prodejně v Třebíči proto máme vystavena všechna kola z nabízeného sortimentu a rádi přivítáme každého, kdo si kolo či lyže chce prohlédnout na vlastní oči a otestovat, zda-li perfektně sedí jeho potřebám. Z takového prodeje máme pak největší radost.

Pokud to ale máte do Třebíče daleko, a rozhodnete se sportovní vybavení objednat přes náš e-shop, spojíme se s vámi alespoň skrz e-mail či telefon, vyslechneme si vaše požadavky a pokusíme se doporučit to, co jim bude nejvíc odpovídat. Nejde nám o to prodat nejdražší kolo na skladě, chceme, abyste od nás odešli s tím, co opravdu potřebujete.

A zdá se, že nám to zatím vychází. Za to, že jsme se z počátečních pěti kol dostali na dnešních pět set a pořád máme kam růst, vděčíme vám, našim věrným zákazníkům. Bez vás a vaší důvěry by Twinsport nemohl existovat. Děkujeme, že nás držíte v sedle!

A co všechno že v Twinsportu najdete? 

Rekreační cyklisté

Zaměřujeme se na špičkové značky především české a středoevropské výroby. Se všemi našimi dodavateli máme osobní vztahy, učí nás o svých produktech, abychom o nich věděli první poslední, a když se nedejbože něco pokazí, přímá linka do výroby nám zaručuje rychlou a efektivní komunikaci v řešení nastalých problémů.

  • Pátráte po silničním, horském, krosovém nebo trekovém kole? Podívejte se na kompletní nabídku jízdních kol
  • Chcete si na cestě do práce nebo na vrchol kopce užívat požitku z jízdy, ale zároveň se příliš nenadřít? Pro vás jsou tu elektrokola do hor i do města.
  • Chybí vám základní cyklistické vybavení? Prohlédněte si doplňky (blatníky, zámky, pumpičky ad.), oblečení, helmy, tretry a batohy.

 

Královny a králové bílých stop

  • Přišel čas na nové lyže? Anebo si pořizujete svoje úplně první, takové, na které se pak navždycky vzpomíná? Tak to jste na správné adrese, kromě lyží nabízíme i veškeré lyžařské příslušenství a rádi poradíme, co si pořídit.
  • Raději než z kopce dolu, uháníte po bílých pláních? Snad si tedy vyberete ze sortimentu našich běžek

 

Také si můžete vyzkoušet sportovní oblečení, proběhnout nové běžecké boty, anebo vybrat ty správné brýle, které neupadnou ani v té nejprudší zatáčce.

Těšíme se na vás!
Jiří s rodinou