Brýle TRALYX GOLF - Black Matte/Impactx Photochromic 2 Laser Purple

Kód: RP-RPSP397506G0000
Značka: Rudy Project
6 930 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tralyx Golf kombinuje lehkost brýlí Tralyx s novým hlubším tvarem čočky speciálně navrženým pro rozšíření zorného pole. Absence jakýchkoliv ventilačních otvorů zvyšuje přesnost a eliminuje veškeré rušící faktory.

GEOMETRIE ČOČEK URČENÝCH PRO GOLF

Všechny naše brýle určené pro golf mají specifický tvar čoček speciálně přizpůsobený tak, aby se prohloubilo dolní zorné pole a zvýšila se tak přesnost při úderu do míče. Konstrukce čoček je navržena tak, že maximálně rozšiřuje zorné pole a eliminuje rušivé vlivy, zároveň poskytuje zvýšenou ochranu před atmosférickými prvky.

IMPACTX 2 LASER PURPLE HDR

ImpactX 2 Laser Purple je čočka vyvinutá s cílem zvýšit výkon golfistů. Tato špičková čočka přizpůsobila vyspělou fotochromní technologii Impact X 2 požadavkům golfistů. Díky vysoce kvalitním fotochromním částicím je zajištěna světelná propustnost od 48% do 8% v závislosti na vnějších světelným podmínkách. Ve zbrusu nové ImpactX 2 Laser Purple čočce se snoubí nejmodernější management světla s ultra definovaným kontrastem a zlepšeným vnímáním hloubky, což nositeli brýlí umožňuje lépe odhadnout vzdálenosti a podmínky na greenu.

NASTAVITELNÝ NOSNÍK A KONCOVKY STRANIC

Měkký flexibilní nosník se snadno přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje. Tento systém také umožňuje nastavit výšku brýlí a jejich vzdálenost od obličeje a zabránit tak jejich zamlžení. Nastavitelné koncovky umožňují flexibilní přizpůsobení a dokonalou přilnavost. Pro správné nastavení těchto koncovek použijte mírný tlak v libovolném směru.

 

Barva rámu: matná černá
Materiál čoček: ImpactX™
Barva čoček: fotochromatická růžová 2LASER PURPLE
Kategorie slunečního filtru: 1-3
Rozměry rámu: 136-0-136
Ochranné pevné pouzdro ZDARMA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní sluneční brýle
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Určení: pánské, dámské
Aktivita: golf
Hmotnost: 28 g.
Rozměry: 134¬136
Materiál čoček: ImpactX™
Výška: 48
Zakřivení: 7
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Brýle od Rudy Project jsou špičkou v oboru. Do každého počasí, nezničitelné, lehoučké a pohodlné. Odstíní sluneční paprsky na hladině vody, na sněhu i na povrchu silnice. V přírodě například zvýrazní kontrast mezi zelenou a hnědou a ve městě mezi šedou a červenou. Ochranné vrstvy minimalizují šmouhy nebo otisky prstů. Brýle mají i patentovaný systém odvětrávání a konstrukci, která v případě pádu zabrání zranění.