Novinky

Půjčovna a prodej zimního vybavení. Vše, co potřebujete pro perfektní den na horách

Zima je tu a s ní i období, kdy si můžeme naplno užívat radovánky na sněhu. Ať už jste zkušený lyžař, milovník běžek, nebo jen hledáte způsob, jak si užít zimní krajinu, Twinsport je tu pro vás. Přinášíme vám široký sortiment zimního vybavení k půjčení i k prodeji, abyste mohli vyrazit na svahy vybaveni od hlavy až k patě. V našem sortimentu najdete vše, co potřebujete pro dokonalý zimní zážitek.

Půjčovna zimního vybavení

Nemáte doma dostatek místa pro uskladnění lyží a běžek, nebo jen nechcete investovat do vybavení, které použijete jen párkrát do roka? Využijte našich služeb půjčovny a vyberte si z široké nabídky lyží, běžek, snowboardů, helem, lyžařských bot a dalšího vybavení. Nabízíme kvalitní a dobře udržované sjezdovky, běžky i snowboardy od předních výrobců, které pravidelně kontrolujeme a servisujeme. Vše, co půjčujeme, máme na prodejně a dobře známe. Takže si můžete vyzkoušet to, co si třeba plánujete pořídit. Spousta lidí vítá celosezónní vypůjčení vybavení. Rodina si tak může od listopadu do března půjčit za dobré peníze kompletní vybavení na hory.

Půjčení je jednoduché a rychlé. Stačí navštívit naši prodejnu, vybrat si vybavení podle svých představ a potřeb, a můžete vyrazit na svah. A pokud si nejste jisti, jaké vybavení je pro vás to pravé, náš tým zkušených odborníků vám rád poradí.

Prodej zimního vybavení

sm_P1010787

Preferujete vlastní vybavení? I pro vás máme řešení. V našem obchodě najdete široký výběr zimního sportovního vybavení k prodeji. Nabízíme jak značkové lyže a běžky, tak i veškeré doplňky – helmy, chrániče páteře, brýle a oblečení.  Vše, co potřebujete pro komfortní a bezpečný pobyt na svahu a v přírodě. Zaměřujeme se na osvědčené kvalitní značky, jako je Sporten, Lusti, Völkl, LEKI, Alpina, u lyžáků je to značka Dalbello. Ten, kdo si k nám do Twinsportu přijde vybrat lyžáky, čeká ho přesné změření velikosti a šířky chodidla, úrovně klenby a na základě přesných parametrů chodidla mu doporučíme vhodný typ a velikost lyžáků. Díky tomu máte lyžáky, které netlačí, perfektně sedí a lyžování je plnohodnotné.

Servis lyží a lyžáků

Vytáhli jste po létě lyže ze skříně a uvažujete o servisu? Zajděte do Twinsportu.

Lyže jsou vaším přímým spojením se svahem, a proto je nesmírně důležité, aby byly vždy v perfektním stavu. V Twinsportu si toho jsme vědomi, a proto nabízíme profesionální servis lyží, který zahrnuje kompletní péči od A do Z. Naše služby zahrnují broušení hran, voskování skluznice a kontrolu vázání, aby byly vaše lyže připraveny čelit všem výzvám na sjezdovce. Kvalitní voskování a ostré hrany jsou důležité k plynulé a bezpečné jízdě.

Naši technici mají bohaté zkušenosti a pravidelně se školí v nejnovějších metodách údržby a servisu lyžařského vybavení. Věříme, že dobře udržované lyže nejen zvyšují bezpečnost na sjezdovce, ale také zlepšují celkový zážitek z lyžování. Ať už potřebujete rychlý vosk před odjezdem na svah nebo komplexní servis před sezónou, Twinsport je tu pro vás. Zajistíme, že vaše vybavení bude vždy v top stavu. 

sm_P1010785

V Twinsportu vám pomůžeme najít dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a výkonem, aby vaše dny na svahu byly vždy nezapomenutelné. 

Ať už tedy hledáte vybavení k půjčení nebo si chcete pořídit výbavu na zimu, Twinsport je tu pro vás. S naším širokým sortimentem, přátelským přístupem a odborným poradenstvím si budete moci užít zimu naplno. Neváhejte nás navštívit a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb. Zima je krátká, užijte si ji na maximum.

Speciální letní akce v Twinsportu: Slevy 20 až 50 % na veškeré zboží

Léto je v plném proudu. Neseďte doma a vyrazte za sportem. Ať už jste rekreační sportovci nebo ti, pro které je pohyb životním stylem, v Twinsportu si vyberete vybavení pro vaše letní zážitky. Majitel této specializované třebíčské prodejny Jiří Štolpa připravil speciální letní akci – slevy 20 až 50 % na veškeré zboží.  

Od covidu si lidé zvykli nakupovat téměř vše přes internet. Proč se pomalu vrací zpět do kamenných prodejen?

Protože jim poradíme, probereme s nimi to, co potřebují. Dostanou od nás informace, které by jinak museli hodiny hledat na internetu. U nás si mohou vše vyzkoušet, není problém si sednout na kolo a projet se. Toto vám internet nikdy neumožní. Nastavíme přesně kolo podle potřeby, upravíme sedlo. Člověk se doma nemusí trápit s tím, co má jak udělat. Od nás má veškerý servis na místě.

Pro letošní sezónu jste připravili velký výprodej skladu. Co mohou zákazníci očekávat?

Opravdu velké slevy na veškeré naše zboží – kola, elektrokola, cyklistické doplňky, přilby, cyklooblečení. Vybrat si můžete ze sedel. Změříme vám, jaký typ potřebujete, který bude pro vás pohodlný a nejlepší. Ve slevě máme cyklistické tretry od renomovaných firem. Je toho hodně a každý si vybere.

 sm_P1010537

Kdo je jednou obuje, už se nechce vyzout. Tak by se dalo mluvit o botech On cloud. Říkám to proto, že je sama nosím a jsou fakt skvělé. U vás v Twinsportu je dostanu?

Jsou to vážně skvělé boty a u nás si je můžete vyzkoušet, vybrat z různých velikostí a modelů. Chodí se v nich a běhá se s nimi jako na obláčku. To musíte vyzkoušet. A právě na tyto boty máme slevy 20 až 40 %.

 sm_P1010519

Specializujete se na cyklistiku, v zimě na zimní sporty. Jezdí za vámi lidé z celé Vysočiny, protože u vás mají záruku kvalitního zboží, dobré rady a skvělého servisu. Co teď v oblasti cyklistiky frčí?

Zájem je o gravel kola. Jsou to kola, která vypadají jako silniční, ale mají širší pláště. Jsou upravené na jízdu v každém terénu. Mají kotoučové brzdy, převody tak, aby se na něm dobře jezdilo v lese, po cyklostezce i na silnici. Je to velmi žádaná kategorie kol a u nás na prodejně si vyberete třeba z kvalitních značek Isaac a Rondo. Přijďte si na ně sednou a projet si je.

Vyberou si u vás i ti, kteří mají zájem o elektrokola?

Určitě ano. Jdeme cestou kvality a víme, které značky a jaká kola jsou spolehlivá, jak jsou náročná na servis apod. Ukážeme, poradíme a vy si vyberete. Na prodejně máme značky Specialized, Superior, Rock Machine a oblíbená jsou elektrokola od značky Forever.

 sm_P1010527

Slevy se týkají i dětských kol?

Ano, i na dětská kola máme hezké slevy, které rodiče potěší a ocení. Mohou si vybrat, dítě si kolo vyzkouší. Dětská kola jsou odlehčená a přizpůsobená tak, aby jízda byla bezpečná a aby je bavila.

Kdy se za vámi mohou lidé stavit?

Jsme tu pro ně každý den od devíti do dvanácti a pak od třinácti do sedmnácti hodin. Otevřeno máme i v sobotu dopoledne. Budeme se na vás těšit.

Eva Fruhwirtová