Speciální letní akce v Twinsportu: Slevy 20 až 50 % na veškeré zboží

Léto je v plném proudu. Neseďte doma a vyrazte za sportem. Ať už jste rekreační sportovci nebo ti, pro které je pohyb životním stylem, v Twinsportu si vyberete vybavení pro vaše letní zážitky. Majitel této specializované třebíčské prodejny Jiří Štolpa připravil speciální letní akci – slevy 20 až 50 % na veškeré zboží.  

Od covidu si lidé zvykli nakupovat téměř vše přes internet. Proč se pomalu vrací zpět do kamenných prodejen?

Protože jim poradíme, probereme s nimi to, co potřebují. Dostanou od nás informace, které by jinak museli hodiny hledat na internetu. U nás si mohou vše vyzkoušet, není problém si sednout na kolo a projet se. Toto vám internet nikdy neumožní. Nastavíme přesně kolo podle potřeby, upravíme sedlo. Člověk se doma nemusí trápit s tím, co má jak udělat. Od nás má veškerý servis na místě.

Pro letošní sezónu jste připravili velký výprodej skladu. Co mohou zákazníci očekávat?

Opravdu velké slevy na veškeré naše zboží – kola, elektrokola, cyklistické doplňky, přilby, cyklooblečení. Vybrat si můžete ze sedel. Změříme vám, jaký typ potřebujete, který bude pro vás pohodlný a nejlepší. Ve slevě máme cyklistické tretry od renomovaných firem. Je toho hodně a každý si vybere.

 sm_P1010537

Kdo je jednou obuje, už se nechce vyzout. Tak by se dalo mluvit o botech On cloud. Říkám to proto, že je sama nosím a jsou fakt skvělé. U vás v Twinsportu je dostanu?

Jsou to vážně skvělé boty a u nás si je můžete vyzkoušet, vybrat z různých velikostí a modelů. Chodí se v nich a běhá se s nimi jako na obláčku. To musíte vyzkoušet. A právě na tyto boty máme slevy 20 až 40 %.

 sm_P1010519

Specializujete se na cyklistiku, v zimě na zimní sporty. Jezdí za vámi lidé z celé Vysočiny, protože u vás mají záruku kvalitního zboží, dobré rady a skvělého servisu. Co teď v oblasti cyklistiky frčí?

Zájem je o gravel kola. Jsou to kola, která vypadají jako silniční, ale mají širší pláště. Jsou upravené na jízdu v každém terénu. Mají kotoučové brzdy, převody tak, aby se na něm dobře jezdilo v lese, po cyklostezce i na silnici. Je to velmi žádaná kategorie kol a u nás na prodejně si vyberete třeba z kvalitních značek Isaac a Rondo. Přijďte si na ně sednou a projet si je.

Vyberou si u vás i ti, kteří mají zájem o elektrokola?

Určitě ano. Jdeme cestou kvality a víme, které značky a jaká kola jsou spolehlivá, jak jsou náročná na servis apod. Ukážeme, poradíme a vy si vyberete. Na prodejně máme značky Specialized, Superior, Rock Machine a oblíbená jsou elektrokola od značky Forever.

 sm_P1010527

Slevy se týkají i dětských kol?

Ano, i na dětská kola máme hezké slevy, které rodiče potěší a ocení. Mohou si vybrat, dítě si kolo vyzkouší. Dětská kola jsou odlehčená a přizpůsobená tak, aby jízda byla bezpečná a aby je bavila.

Kdy se za vámi mohou lidé stavit?

Jsme tu pro ně každý den od devíti do dvanácti a pak od třinácti do sedmnácti hodin. Otevřeno máme i v sobotu dopoledne. Budeme se na vás těšit.

Eva Fruhwirtová