Specialized Rockhopper

Nový Rockhopper přináší některé opravdu působivé vlastnosti, aby mohl i nadále poskytovat jezdcům nejlepší výkon a hodnotu na všech úrovních.

Co je na modelu kola Specialized Rockhopper tak výjimečného?

Horské kolo Specialized Rockhopper je propracovaným modelem, který se stane perfektním parťákem při vašem dobrodružství. Je vyrobeno z moderních a odolných materiálů, které jsou velmi lehké, avšak zajišťují dostatečnou pevnost. Samozřejmostí je 100% bezpečná jízda díky spolehlivým brzdám i pohodlné a intuitivní ovládání. Kolo Specialized Rockhopper nabízí stejné vlastnosti ve všech velikostech rámu a je vhodné pro ženy i muže.

Model Rockhopper je dostupný ve více variantách:

Specialized Rockhopper Sport: Cenově výhodný model kola Rockhopper pro rekreační horskou cyklistiku. Jde o pohodlnou a univerzální volbu pro každého jezdce. Kolo Specialized Rockhopper Sport je dostupné v mnoha barevných provedeních a velikostech pro muže i ženy.

Specialized Rockhopper Elite: Kolo Rockhopper Elite perfektní volbou pro náročné jezdce. Kombinuje v sobě vzduchem odpruženou vidlici, 10 převodů i další vychytávky. 

Specialized Rockhopper Expert: Rockhopper ve verzi Expert představuje výborný poměr ceny a výkonu. 12 převodů, perfektní vidlice a brzdy a skvělý tlumič – to vše za perfektní cenu.

Specialized Rockhopper Comp: Kolo Rockhopper Comp v pastelových barvách ocení zejména ženy. Tento model pro rekreační horskou jízdu má citlivé ovládání a postará se o stabilní a pohodlnou jízdu v jakékoliv rychlosti.

Jak vybírat a nakupovat kola Specialized Rockhopper

Z našeho širokého sortimentu si kolo Specialized Rockhopper vybere každý. Díky praktickému filtrování si můžete rovnou vybírat pouze z těch modelů kol, které vyhovují vašim požadavkům. Stačí zatrhnout požadovanou barvu, rok výroby, průměr kol nebo velikost rámu.

Velikost rámu modelu Rockhopper

Přehlednou tabulku se všemi důležitými rozměry najdete u každého produktu.

Velikost rámu u modelů Rockhopper označuje s pomocí písmen S, M, L, XL a XXL. Výběr správné velikosti rámu se obvykle odvíjí od výšky postavy a úrovně jezdce.

Důležitým rozměrem je také průměr kol, který se dozvíte již z názvu produktu (např. Specialized Rockhopper 29"). Nové kolo Rockhopper můžete vybírat podle rozměrů svého stávajícího stroje. 

Pokud si s výběrem správné velikosti nevíte rady nebo se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte a kontaktujte nás. Navštívit nás můžete také osobně na naší prodejně v Třebíči, kde si vybrané modely kol Specialized Rockhopper můžete rovnou zdarma otestovat. Proškolený personál vám na místě pomůže s výběrem vhodného rozměru a doporučí kolo na míru vašim představám.

Proč si objednat kolo Specialized Rockhopper právě v našem e-shopu?

  • Většinu kol Rockhopper máme skladem a můžeme je ihned připravit k odeslání
  • V nabídce nechybí oblíbené modely Specialized Rockhopper Sport, Specialized Rockhopper Elite, Specialized Rockhopper Expert nebo Specialized Rockhopper Comp v různých variantách pro ženy i muže
  • K nákupu můžete získat dopravu zdarma nebo různé dárky a slevy
  • Nabízíme také bezplatný osobní odběr v Třebíči
  • 100 % zákazníků doporučuje náš obchod
Přes 25 let na trhu
Přes 25 let na trhu
Máme spoustu zkušeností a rádi se o ně podělíme
Přijďte si to vyzkoušet
Přijďte si to vyzkoušet
Všechno zboží najdete v naší prodejně v Třebíči
Špičkový servis vašeho kola
Špičkový servis vašeho kola
Chceme, abyste se vraceli co nejméně
Vyškolený personál
Vyškolený personál
Poctivá rada je pro nás víc než tučný zisk