16 položek celkem
Specialized Epic Evo - Gloss Cool Grey/Dove Grey Kód: SC-94821-7102
Specialized Epic Evo - Satin Forest Green/Oasis Kód: SC-94821-7205
Specialized Epic Hardtail - Satin Carbon/Rocket Red Kód: SC-91321-7101
Nejrychlejší XC kola na světě. Nově navržené modely Epic vycházejí z odkazu historicky nejúspěšnějšího závodního XC kola v celé historii světových pohárů XC. Epicy poskytují bezkonkurenční kombinaci efektivity šlapání, nízké hmotnosti a ovladatelnosti. 

Nyní s chytřejším, odolnějším a citlivějším tlumičem Brain, tužším a lehčím rámem, zkracuje nová závodní raketa jménem Epic čas mezi startovní čárou a vítězstvím. 

#ShowMore#

EPIC 2021

Od chvíle, kdy Ned Overend stanul na startovní čáře v sedle našeho úplně prvního celodpruženého XC kola, dovezly modely Epic na vrchol stupňů vítězů více závodníků než jakékoliv jiné celodpružené XC kolo. Nyní s chytřejším, odolnějším a citlivějším tlumičem Brain, tužším a lehčím rámem, zkracuje nová závodní raketa jménem Epic čas mezi startovní čárou a vítězstvím.

EPIC EVO 2021

Překročení cílové čáry jako první není jediný způsob, jak uctívat rychlost. Pokud jde o drcení backcountry trailů a krocení nekonečných singletracků s nemilosrdnou efektivností, je Epic EVO - s jeho vrozenou rychlostí, naladěným odpružením, vyšším zdvihem a vyladěnou geometrií - tvůj skvělý parťák na rychlé jízdy.

Více informací se dočtete na našem blogu